مشاهده خبر
بزرگداشت مقام والای معلم و تجلیل از مدرسان همیار موسسه خیریه استاد vوزبه
 
دکتر جمالی با پاسداشت تلاش مدرسان همیار عنوان داشت: امروز این برنامه برای تجلیل از  داوطلبانی برگزار می‌شود که در یک برنامه ابتکاری از تخصص و توانایی‌شان برای تدریس فرزندانی استفاده کردند که نیاز به کمک برای جبران مشکلات تحصیلی و بازماندگی‌شان از تحصیل داشتند. روز معلم را به این جوانان عزیز که صمیمانه و خالصانه زحمت می‌کشند تبریک می‌گوییم!
مدیرعامل موسسه خیریه استاد روزبه با خیرمقدم به معلمان پیش کسوت حاضر در جلسه، اظهار امیدواری کرد تا معلمان جوان، تلاش، شرافت، صداقت و بزرگواری این عزیزان را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند.
خانم رویا توسلیان نماینده واحد فرهنگی "روزبه" با تشریح روند حمایت تحصیلی در موسسه خیریه استاد روزبه به ارائه گزارش فعالیت یکساله این واحد در موسسه پرداخت.
وی برپایی کلاس‌های آموزشی تحصیلی، ورزشی، فرهنگی، هنری و کامپیوتر، معرفی دانش آموزان به موسسات آموزشی مورد نیاز را بخشی از فعالیت‌های این واحد عنوان داشت و گفت: برپایی اردوها و بازدیدهای مختلف برای دانش آموزان، برگزاری برنامه‌های مناسبتی بر اساس تقویم برنامه سالانه، جذب اسپانسر تحصیلی و مدرسان همیار از سایر وظایف واحد فرهنگی است که با تلاش و جدیت در حال پیگیری آن هستیم.
آقای دکتر طغرانگار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی زنجان، گفت: دانشگاه در هر جامعه رسالت اجتماعی دارد، همیاری #موسسه_خیریه_استاد_روزبه نیز بخشی از این رسالت اجتماعی است.
وی با تجلیل از مقام شامخ معلمان، عنوان داشت: رابطه معلمی و شاگردی احساسی در یک‌معلم ایجاد می‌کند که هر چه شاگرد بیشتر بیاموزد معلم احساس بهتر و زیباتری می‌یابد حال اگر این احساس با کار داوطلبانه در موسسه روزبه همراه شود این شوق را چند برابر می‌کند.
آقای صالحی معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی زنجان با تبریک روز معلم، به بیان ویژگی‌های #موسسه_خیریه_استاد_روزبه پرداخت و گفت: حضور نیروهای داوطلب فعال، شفافیت، تبدیل تهدید به فرصت، ساماندهی درست نیروهای فعال از ویژگی‌های این موسسه است. همچنین از شباهت‌های این دانشگاه و روزبه، تلاش هر دو برای مهارت آموزی است.
#مهارت_آموزی_توانمند_سازی 
#مدرس_همیار
#واحد_فرهنگی
 
تاریخ انتشار: 1398/02/15